Aktualności

Tragiczny wypadek na DW 487

Data publikacji 22.04.2024

Policjanci z Olesna pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku drogowego na trasie Jastrzygowice – Gorzów Śląski.(DW 487) W zdarzeniu śmierć poniósł kierujący skodą 25-latek. Mężczyzna z nieznanej przyczyny zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Apelujemy o bezpieczną i ostrożną jazdę!

Do tego wypadku doszło w niedzielę (21.03) 40 minut po północy, na drodze wojewódzkiej 487 pomiędzy Skrońskiem, a Gorzowem Śląskim. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że 25-latek kierujący skodą felic na prostym odcinku drogi z nieustalonej przyczyny zjechał na pobocze i uderzył czołowo w przydrożne drzewo. Po uderzeniu samochód rozpadł się na kilka części. Kierujący pojazdem mieszkaniec Gminy Gorzów Śląski poniósł śmierć.

Na miejscu przez przez kilka godzin pracowali policjanci ruchu drogowego oraz technik kryminalistyki, którzy zabezpieczali ślady. Ruch na tym odcinku drogi wojewódzkiej był całkowicie zablokowany. Utrudnienia trwały do godz. 4.00.  Apelujemy o bezpieczną i ostrożną jazdę!

Powrót na górę strony