Puchar dyrektora szkoły dla oleskich policjantów

Data publikacji 16.01.2018

12 stycznia odbył się X Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Oleśnie. Główne trofeum zawodów zdobyła reprezentacja oleskich policjantów. Kolejne miejsca na podium zajęły drużyny old-boys i nauczycieli.

W piątkowe popołudnie (12 września ) w oleskiej „jedynce” reprezentacje nauczycieli, samorządowców, policji, rodziców i old-boys rywalizowali o Puchar Dyrektora.

Po rozegranych siatkarskich pojedynkach systemem „każdy z każdym” najlepszą okazała się reprezentacja oleskich policjantów, która nie przegrała żadnego spotkania. Kolejne miejsca zajęły drużyny old-boys, nauczycieli, samorządowców i rodziców.

Głównym celem turnieju była promocja aktywnego stylu życia i integracja lokalnej społeczności.