Dzielnicowy z Praszki na podium konkursu "Dzielnicowy Roku" - Aktualności - KPP Olesno

Aktualności

Dzielnicowy z Praszki na podium konkursu "Dzielnicowy Roku"

Data publikacji 07.09.2017

Asp. sztab. Andrzej Materak z Komisariatu Policji w Praszce zajął trzecie miejsce w II etapie eliminacji Ogólnopolskich Zawodów dla Policjantów Dzielnicowych ,,Dzielnicowy Roku”. Policjanci, którzy podczas eliminacji wojewódzkich zajęli dwa czołowe miejsca będą reprezentować Opolszczyznę w październikowym ogólnopolskim finale zawodów w Katowicach.

Wczoraj, (6 września) w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Opolu, zakończył się II etap eliminacji Ogólnopolskich Zawodów dla Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku”. Zawody składały się z dwóch konkurencji – testu wiedzy oraz symulacji przyjęcia interesanta. W eliminacjach udział wzięło 22 dzielnicowych z wszystkich Komend Powiatowych Policji naszego województwa oraz Komendy Miejskiej Policji w Opolu.

Dyplomy oraz nagrody zwycięzcom wręczyli: Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu nadkom. Jacek Kozłowski oraz Naczelnik Wydziału Prewencji KWP w Opolu nadkom. Hubert Adamek.

Zwycięzcą eliminacji został st. asp. Jarosław Bartczak z Komendy Powiatowej Policji w Głubczycach. Na drugim miejscu uplasował się st. sierż. Piotr Letki z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu. Trzecie miejsce zajął  asp. sztab. Andrzej Materak z Komisariatu Policji w Praszce.

Pierwsza dwójka reprezentować będzie nasze województwo na zawodach ogólnokrajowych, które odbędą się w połowie października w Katowicach.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy osiągniętych wyników.

  • Konkurs dla dzielnicowych
  • Konkurs dla dzielnicowych
  • Konkurs dla dzielnicowych
  • Konkurs dla dzielnicowych
  • Konkurs dla dzielnicowych
  • Konkurs dla dzielnicowych